Tragedie în Bihor: un adolescent de 15 ani și-a pierdut viața după ce s-a înecat în Balta de la Șimian

0
15

Un adolescent în vârstă de 15 ani a murit după ce a dispărut sub apă în Balta de la Șimian. Incidentul a avut loc miercuri seară, iar intervenția salvatorilor s-a încheiat cu o descoperire dramatică: băiatul a fost găsit la aproximativ opt metri de mal, la o adâncime de circa trei metri.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.